Monique van Hattem

Vertrouwenspersoon

Peter Rodijk

Wedstrijdsecretariaat

Irma Tielbeke

Contact informatie Haarle

Jeannette Kemper

Ledenadministratie

Iris Kemper

Indelen zaaldienst

Gea Oord

Voorzitter

Ingrid Willems

Secretaris

Erna Bloeme

Bestuurslid technische zaken/ scheidsrechterszaken

Ben Bloeme

Sponsorcommissie

Molly Miller

Penningmeester

René Cornelissen

Algemeen Bestuurslid

Ria Wellenberg

Algemeen Bestuurslid

Bestuur

Functie Naam E mail
Voorzitter Gea Oord GeaOord@gmail.com
Penningmeester Molly Miller mmmgrape@gmail.com
Secretaris Ingrid Willems secretariaat.hvhaarle@gmail.com
Bestuurslid technische zaken Erna Bloeme info@ervebloeme.nl
Bestuurslid scheidsrechterszaken ad interim - Erna Bloeme info@ervebloeme.nl
Algemeen bestuurslid René Cornelissen r.cornelissen@ziggo.nl
Algemeen bestuurslid Ria Wellenberg r.wellenberg@hotmail.com
Vertrouwenspersoon Monique van Hattem monique.hattem@hotmail.com

Technische Commissie

Naam E-mail
Lisanne Besten tc.hvhaarle@gmail.com
Marieke Grondhuis tc.hvhaarle@gmail.com
Marlon vd Hulst tc.hvhaarle@gmail.com
Amber Oosterwechel tc.hvhaarle@gmail.com
Sonja Roessink tc.hvhaarle@gmail.com
Sigrid Veldman tc.hvhaarle@gmail.com

Jeugdcommissie

Naam E-mail
Jessy Bloeme Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Nienke Hobert Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Nathalie Kemper Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Daimy Kogelman Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Euthalia Langkamp Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Jeannette Tijs Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com

Activiteitencommissie

Naam E-mail
Belinda Cornelissen r.cornelissen@ziggo.nl
Christel Knobben alwienchristel@kpnmail.nl
Irma Middelkamp johnmiddelkamp@home.nl

Sponsor commissie

Naam E-mail
Ben Bloeme bloeme.b@gmail.com
Harm Kemper harm.kemper@ziggo.nl
Chris Smeek c.smeenk@hotmail.com

Jeugdkamp organisatie

Naam E-mail
Marlijn Besten jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Marthe Geuijen / Amber Kemper jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Nathalie Kemper jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Maxime Maatman jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Wiep Reimert / Mirre Reimert jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Demi Ruiter jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com

Arbitrage commissie

Naam E-mail
Rob Bijvank robbijvank@gmail.com
Erna Bloeme info@ervebloeme.nl
Ery Bloemen erybloemen@hotmail.com
Christy van Breen christy_vanbreen@planet.nl
Jeroen Jonker jeroenjonker01@planet.nl

Functies en contactpersonen

Functie / contactpersoon Naam E-mail
Informatiekrantje berichten Irma Tielbeke irmatielbeke@hotmail.com
Kleding beheer Miranda Cents rmcents@ziggo.nl
Leden administratie Jeannette Kemper jeannette.k@live.nl
Materialen beheer Rene Cornelissen cornelissen@ziggo.nl
Zaaldiensten Planning Iris Kemper en Elien Spijkerman iriskemper@live.nl elienspijkerman@hotmail.com
Scheidsrechters planning Theo Geuyen geuyt@hetnet.nl
Wedstrijdboekje Ds1 Leonie Vloedgraven haarle@handbal.nl
Wedstrijd secretariaat Peter Rodijk haarle@handbal.nl
Website beheer Erna Bloeme / Nathalie Kemper nathkemper@hotmail.com