Sigrid Velderman

Technische Commissie

Monique van Hattem

Vertrouwenspersoon

Peter Rodijk

Wedstrijdsecretariaat

Jessy Bloeme

Jeugdcommissie

Marlon van der Hulst

Technische Commissie

Irma Tielbeke

Contact informatie Haarle

Jeannette Kemper

Ledenadministratie

Iris Kemper

Indelen zaaldienst

Irma Middelkamp

Activiteiten commissie

Gea Oord

Voorzitter

Ingrid Willems

Secretaris

Erna Bloeme

Bestuurslid technische zaken/ scheidsrechterszaken

Euthalia Langkamp

Jeugdcommissie

Daimy Kogelman

Jeugdcommissie

Molly Miller

Penningmeester

René Cornelissen

Algemeen Bestuurslid

Ria Wellenberg

Algemeen Bestuurslid

Bestuur

Functie Naam E mail
Voorzitter Johan Middelkamp
Penningmeester Cindy Miener
Secretaris Ingrid Willems secretariaat.hvhaarle@gmail.com
Bestuurslid technische zaken ad interim - Erna Bloeme
Bestuurslid scheidsrechterszaken Peter Linthorst
Algemeen bestuurslid Vacant r.cornelissen@ziggo.nl
Algemeen bestuurslid Ria Wellenberg r.wellenberg@hotmail.com
Vertrouwenspersoon Monique van Hattem monique.hattem@hotmail.com

Jeugdcommissie

Technische Commissie

Naam E-mail
Lisanne Besten tc.hvhaarle@gmail.com
Marieke Grondhuis tc.hvhaarle@gmail.com
Marlon vd Hulst tc.hvhaarle@gmail.com
Amber Oosterwechel tc.hvhaarle@gmail.com
Miranda Hek tc.hvhaarle@gmail.com
Sigrid Veldman tc.hvhaarle@gmail.com
Naam E-mail
Jessy Bloeme Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Melissa Tijs Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Nathalie Kemper Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Daimy Kogelman Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Euthalia Langkamp Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com
Jeannette Tijs Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com

Activiteitencommissie

Naam E-mail
Christel Knobben/Irma Middelkamp activiteitenhvhaarle@gmail.com
Sonja Roessink / Jolanda Bergboer activiteitenhvhaarle@gmail.com
Renate Kerkdijk activiteitenhvhaarle@gmail.com

Sponsor commissie

Naam E-mail
Ben Bloeme bloeme.b@gmail.com
Harm Kemper harm.kemper@ziggo.nl
Chris Smeek c.smeenk@hotmail.com

Jeugdkamp organisatie

Naam E-mail
Marlijn Besten jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Marthe Geuijen / Amber Kemper jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Nathalie Kemper jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Maxime Maatman / Kris Verhoef jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Wiep Reimert / Mirre Reimert jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com
Demi Ruiter jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com

Arbitrage commissie

Naam E-mail
Rob Bijvank robbijvank@gmail.com
Erna Bloeme info@ervebloeme.nl
Ery Bloemen erybloemen@hotmail.com
Christy van Breen christy_vanbreen@planet.nl
Jeroen Jonker jeroenjonker01@planet.nl

Functies en contactpersonen

Functie / contactpersoon Naam E-mail
Informatiekrantje berichten Irma Tielbeke irmatielbeke@hotmail.com
Kleding beheer Miranda Cents rmcents@ziggo.nl
Leden administratie Jeannette Kemper jeannette.k@live.nl
Materialen beheer Rene Cornelissen cornelissen@ziggo.nl
Zaaldiensten Planning Iris Kemper en Elien Spijkerman iriskemper@live.nl elienspijkerman@hotmail.com
Scheidsrechters planning Theo Geuyen geuyt@hetnet.nl
Wedstrijdboekje Ds1 Leonie Vloedgraven haarle@handbal.nl
Wedstrijd secretariaat Peter Rodijk haarle@handbal.nl
Website beheer Marlon vd Hulst / Nathalie Kemper / Euthalia Langkamp nathkemper@hotmail.com