Bestuur

Functie Naam Portefeuille E mail
Voorzitter Johan Middelkamp PR-zaken; Contracten; Externe contacten johanmiddelkamp57@gmail.com
Secretaris Ingrid Willems Verenigingssecretariaat; Leden- en vrijwilligersadministratie; Wedstrijdsecretariaat secretariaat.hvhaarle@gmail.com
Bestuurslid Algemene zaken Ria Wellenberg Activiteitencommissie; Jeugdcommissie r.wellenberg@hotmail.com
Bestuurslid Algemene zaken Vacature Contactpersoon Sporthal; Materialen beheer; Duurzaamheid; Blessures
Bestuurslid technische zaken Vacature Technische commissie; Arbitragecommissie; Sponsorcommissie
Penningmeester Cindy Miener Financiële zaken; Website beheer penningmeester.hvhaarle@gmail.com
Vertrouwenspersoon Monique van Hattem monique.hattem@hotmail.com

Secretariaat

Leden Taak Email
Ingrid Willems Verenigingssecretariaat secretariaat.hvhaarle@gmail.com
Jeanette Kemper Leden- en vrijwilligerssecretariaat jeanette.k@live.nl
Peter Rodijk Wedstrijdsecretariaat haarle@handbal.nl

Activiteitencommissie

Leden
Jolanda Bergboer
Renate Kerkdijk
Christel Knobben
Irma Middelkamp
Sonja Roessink
Ida Besten
Email: activiteitenhvhaarle@gmail.com

Arbitrage commissie

Leden E-mail
Peter Linthorst (coördinator)
Ery Bloemen erybloemen@hotmail.com
Jeroen Jonker jeroenjonker01@planet.nl
Mirthe Beumer
Xantha Beumer
Peter Ooms

Jeugdcommissie

Leden
Jeannette Tijs
Euthalia Langkamp
Martine Bendijk
Melissa Tijs
Email: jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com

Jeugdkamp organisatie

Leden
Marlijn Besten
Marthe Geuijen / Amber Kemper
Nathalie Kemper
Maxime Maatman / Kris Verhoef
Wiep Reimert / Mirre Reimert
Demi Ruiter
Email: jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com

PR-zaken

Leden Taken Email
Cindy Miener Website beheer penningmeester.hvhaarle@gmail.com
Euthalia Langkamp Website nieuws/foto's
Marlon van der Hulst Website nieuws/foto's
Melissa Tijs Social Media
Daimy Kogelman Social Media
Irma Tielbeke Informatiekrantje irmatielbeke@hotmail.com

Sponsor commissie

Leden Email
Joyce Nijenkamp maurice_joycenijenkamp@hotmail.com
Inez Hollegien inezhollegien80@gmail.com

Technische Commissie

Leden
Lisanne Besten
Miranda Cents
Sigrid Velderman
Marieke Grondhuis
Monique Sasse
Email: tc.havhaarle@gmail.com

Overige functies en contactpersonen

Taken Leden E-mail
Kleding beheer Miranda Cents rmcents@ziggo.nl
Materialen beheer Rene Cornelissen cornelissen@ziggo.nl
Scheidsrechters planning Theo Geuyen geuyt@hetnet.nl
Wedstrijdboekje Ds1 Leonie Vloedgraven haarle@handbal.nl
Zaaldiensten Planning Iris Kemper en Elien Spijkerman iriskemper@live.nl ; elienspijkerman@hotmail.com