Bestuur

Functie Naam Portefeuille E mail
Voorzitter Johan Middelkamp PR-zaken; Contracten; Externe contacten johanmiddelkamp57@gmail.com
Secretaris Ingrid Willems Verenigingssecretariaat; Leden- en vrijwilligersadministratie; Wedstrijdsecretariaat secretariaat.hvhaarle@gmail.com
Bestuurslid Algemene zaken Ria Wellenberg Activiteitencommissie; Jeugdcommissie r.wellenberg@hotmail.com
Bestuurslid Algemene zaken Vacature Contactpersoon Sporthal; Materialen beheer; Duurzaamheid; Blessures
Bestuurslid technische zaken Vacature Technische commissie; Arbitragecommissie; Sponsorcommissie
Penningmeester Cindy Miener Financiële zaken; Website beheer penningmeester.hvhaarle@gmail.com

Secretariaat

Leden Taak Email
Ingrid Willems Verenigingssecretariaat secretariaat.hvhaarle@gmail.com
Jeanette Kemper Leden- en vrijwilligerssecretariaat jeanette.k@live.nl
Peter Rodijk Wedstrijdsecretariaat haarle@handbal.nl

Activiteitencommissie

Leden
Jolanda Bergboer
Renate Kerkdijk
Christel Knobben
Irma Middelkamp
Sonja Roessink
Ida Besten
Amber Kemper
Email: activiteitenhvhaarle@gmail.com

Arbitrage commissie

Leden
Peter Linthorst (coördinator)
Ery Bloemen
Jeroen Jonker
Mirthe Beumer
Xantha Beumer
Email: Peterlinthorst@haarle.com

Jeugdcommissie

Leden
Jeannette Tijs
Euthalia Langkamp
Martine Bendijk
Melissa Tijs
Email: jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com

Jeugdkamp organisatie

Leden
Marlijn Besten
Marthe Geuijen
Nathalie Kemper
Maxime Maatman
Wiep Reimert
Demi Ruiter
Amber Kemper
Kris Verhoef
Mirre Reimert
Email: jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com

PR commissie

Leden Taken Email
Website
Cindy Miener Algemeen beheer penningmeester.hvhaarle@gmail.com
Euthalia Langkamp Nieuwsberichten e.langkamp@hotmail.com
Marlon van der Hulst Teamindeling marlonvanderhulst@hotmail.com
Social Media
Melissa Tijs Facebook/Instagram melissatijs@hotmail.com
Daimy Kogelman Facebook/Instagram daimy_kogelman@hotmail.com
Informatiekrantje
Irma Tielbeke irmatielbeke@hotmail.com

Sponsor commissie

Leden Email
Inez Hollegien inezhollegien80@gmail.com
Vacature

Technische Commissie

Leden
Lisanne Besten
Miranda Cents
Sigrid Velderman
Marieke Grondhuis
Monique Sasse
Email: tc.hvhaarle@gmail.com

Overige functies en contactpersonen

Taken Leden E-mail
Kleding beheer Miranda Hek mirandahek@hotmail.com
Materialen beheer/contactpersoon sporthal Peter Besten peterbesten25@gmail.com
Scheidsrechters planning Theo Geuyen geuyt@hetnet.nl
Wedstrijdboekje Ds1 Leonie Vloedgraven haarle@handbal.nl
Zaaldiensten Planning Iris Kemper iriskemper@live.nl
Vertrouwenspersoon Monique van Hattem monique.hattem@hotmail.com